MŠ Meziškolská

Adresa: Sartoriova 1/2457, 169 00, Praha 6

Telefon: 737 517 121

Praxe

Praxe studentů pedagogických oborů v naší školce.Již mnoho let nás oslovují studenti z pedagogických škol a navštěvují naši školku v rámci povinných pedagogických praxí, které jsou součástí jejich studia. Moc nás to těší. Někdy se k nám tak vrátí na praxi po mnoha letech i naši „absloventi“. Potkat tak u nás ve školce můžete studenty střední i vyšší odborné pedagogické školy. S touto spoluprací máme zatím jen dobré zkušenosti a doufáme, že to tak bude i v budoucnu.

Jsme otevřeni kreativním aktivním duším, které mají práci s dětmi rády, i když si nejsou jisté v každé oblasti (hudební, výtvarné, dramatické, pohybové…). Vaši praxi bereme vážně a vaší aktivity a otevřenosti k hledání cest, jak se učit nové věci, si velmi vážíme. Je to naše společná cesta.

Podmínky pro praxe v naší MŠ:


  • Oslovte nás nejlépe emailem, ve kterém nám sdělíte, o jaký druh praxe se jedná, jak dlouho a intenzivně má praxe probíhat, v jakém jste ročníku. Dále pak zanechte kontakt, ideálně i telefonický. Ozveme se Vám v nejkratším možném termínu.
  • Rádi se s Vámi dohodneme na dalším postupu. Preferujeme osobní kontakt ještě před započetím praxí. Prohlédnete si naši školku osobně, sdělíme Vám všechny potřebné informace a zodpovíme Vaše dotazy.
  • Při nástupu na praxi bychom byli rádi, abyste měli všechny potřebné formality, které po Vás vyžaduje vzdělávací instituce před nástupem, v pořádku vyřízené. (smlouvy, podklady pro mentory praxí, …)
  • Pokud máte v rámci svého studia zájem třeba jen o náslech, či prohlídku školky, neváhejte se nám též ozvat. V rámci časových možností Vašich i našich si s Vámi dohodneme termín návštěvy.